środa, 20 kwietnia 2022

Komunijne tekturki w zestawach

 Postanowiłam pokazać Wam dzisiaj kartkę ozdobioną zestawem tekturek o tematyce komunijnej. Kartka wprawdzie była już prezentowana jako praca inspiracyjna do trwajacego wyzwania, ale szkoda o niej nie opowiedzieć, właśnie ze względu na urodziwe tekturki ją zdobiące.

W firmowych nowościach znajdziecie mnóstwo nowych, ciekawych wzorów o tematyce komunijnej. Będą one wkrótce prezentowane na pracach moich koleżanek z DT. Wspomnę jednak o tych starszych wzorach, bo są bardzo ładne. Mam na myśli dwa zestawy zaprojektowane przez członkinię naszego DT - Izabellę Ralską - jeden zestaw z krzyżem i jeden zestaw z biblią. Zestawy zawierają taką liczbę tekturek, którą dacie radę ozdobić i kartkę i pudełko. Cena za zestaw jest baaaaaardzo przyjazna portfelowi!

Mam nadzieję, że po obejrzeniu zdjęć czujecie się zachęceni do użycia miszmaszowych tekturek. Zapraszam do sklepu po:


Dziękuję, że przeczytaliście mój post!

To jest ostatni mój post na blogu Miszmaszu Papierowego. Z przyczyn osobistych jestem zmuszona zrezygnować z działania w ramach DT. Nie znikam jednak całkowicie z sieci i pewnie jeszcze nie jeden raz dane nam będzie się wirtualnie spotkać.

Dziękuję właścicielce sklepu Joannie Jankowskiej oraz wszystkim dziewczynom z zespołu za miłą współpracę opartą na zaufaniu i przebiegającą w bezkonfliktowej atmosferze.


Pozdrawiam i życzę miłego scrapowania z miszmaszowymi produktami!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz