niedziela, 20 sierpnia 2017

Gościnna projektantka sierpnia

Witamy :)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszą
Gościnną Projektantką Sierpnia
autorką bardzo pięknych,
delikatnych i romantycznych prac,
zresztą możecie sami zobaczyć
co 
przygotowała specjalnie dla Was Danusia,
ale najpierw kilka słów od naszego Gościa :

Dzień dobry wszystkim.
Mam na imię Danusia, ale w wirtualnej rzeczywistości znana jestem pod moim nickiem: danfi.
Na co dzień uczę w szkole.  Praca z dziećmi i młodzieżą, to moja wymarzona praca, którą wykonuję już od 30 lat, a od 12 pracuję z dziećmi i młodzieżą z głębszą niepełnosprawnością intelektualną. To piękne, ale stresujące zajęcie, dlatego też w scrapbookingu odnalazłam sposób na odreagowanie stresów. Głównie tworzę dla najbliższych: rodziny i przyjaciół, którzy dostają moje prace w ramach prezentów. Poza  karteczkami, zdarza mi się robić albumy, opakowania na butelki, świeczniki, ozdoby świąteczne. Uwielbiam robić kwiatki: i te papierowe, i te foamiranowe. Lubię też łączyć w swoich pracach haft matematyczny ze scrapbookingiem.
Dzisiaj, goszcząc na blogu sklepu Miszmasz  papierowy, chcę pokazać Wam kartkę, w której wykorzystałam tekturkę : Okno z bluszczem . W tej tekturce się zakochałam i gdy tylko ją zobaczyłam, wiedziałam jak będzie wyglądała karteczka, w której jej użyję.


A tak prezentuje się moja kartka :

Na bazę nakleiłam kilka warstw, z których każda jest postarzona i ma potuszowane brzegi Wierzchnią warstwę przyozdobiłam wyciętymi z karbowanej tekturki cegiełkami 


Do okienka dokleiłam koronkę imitującą firankę


Do okienka przykleiłam 2 tekturkowe ptaszki


Za pomocą markera pokolorowałam listki bluszczu i dokleiłam maleńkie kwiatki, które zrobiłam z foamiranu 

1 komentarz: